BIODRY WC Bakterie do suchých 100g, BIOCLEAN 21004

82,00 s DPH
ks
Žďár nad Sázavou 2 ks
Havlíčkův Brod 5 ks
Tišnov 15 ks
Skuteč 9 ks
Velké Meziříčí 13 ks
Bystřice 27 ks
Mohelnice 3 ks
Nové Město 1 ks
Skladové množství na prodejnách je pouze orientační.
Ceny na prodejnách se mohou lišit od cen na e-shopu.

BIODRY WC Bakterie do suchých 100g, BIOCLEAN 21004


Biodry je směsí nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů, které ekologicky rozkládají organické látky v suchých toaletách.


Jedno balení přípravku je vyrobeno v tak velké koncentraci bakterií, že je schopno rozložit až 2m3 tuhého obsahu v suchém WC. Účinně redukuje obsah tuhého odpadu (vzniká voda) a odstraňuje nepříjemný zápach. Přípravek neobsahuje žádné agresivní chemické látky - funguje na základě přírodních principů rozkladu takže žádným způsobem nepoškozuje životní prostředí.

Návod k použití:

Potřebnou část přípravku (pro dané množství tuhého odpadu v suchém WC) aktivujte v 5 litrech vlažné vody ( cca 30-40°C ) a po 20-ti minutách roztokem přelijte obsah suchého WC.

Dávkování:

Balení je určeno k rozkladu až 2 m3 organického odpadu. Vždy odeberte pouze potřebný poměr z balení.Biodry 1kg

Výhody používání:

• odstranění nepříjemného zápachu
• snížení pevného podílu, tudíž jednodušší čištění
• jednoduchá a rychlá pomoc pro chataře a chalupáře

Skladování:

Skladujte na suchém místě do 30°C mimo dosah dětí.

Bezpečnostní pokyny:

Nevhodné zacházení může vytvořit prach. Inhalace může vyvolat alergické reakce u citlivých jedinců. Delší kontakt s kůží může způsobit drobné podráždění. Při vdechnutí odejděte ze zaprášené místnosti, při zasažení očí vypláchněte vodou, při kontaktu s kůži omyjte vodou, při požití vypláchněte ústa a krk vodou. Pokud nastane alergická reakce doporučujeme navštívit lékaře.

Balení:

100 g

Upozornění:

Při přípravě roztoku nepoužívejte kovové nádoby a předměty!Pro aktivaci přípravku je vhodné omezit používání silové chemie, kyselin a louhů.