Bioline čistič odpadů 100 g

82,00 s DPH
ks
Žďár nad Sázavou 7 ks
Tišnov 11 ks
Skuteč 8 ks
Velké Meziříčí 15 ks
Bystřice 5 ks
Nové Město 14 ks
Havlíčkův Brod 10 ks
Skladové množství na prodejnách je pouze orientační.

Bioline čistič odpadů 100 g


Bioline je směsí ekologicky nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů, které ekologicky rozkládají veškerý organický odpad usazený v potrubích a sifonech (usazeniny z mýdla, tuků z kuchyně, vlasy, vousy, apod.).

Vhodný do všech typů odpadů jak v domácnosti, tak i v restauracích a jiných provozech. Pravidelným používáním zajistíte bezproblémový průtok bez nepříjemného čištění a zápachu. Přípravek neobsahuje žádné agresivní chemické látky - funguje na základě přírodních principů rozkladu takže žádným způsobem nepoškozuje životní prostředí.

Návod k použití:
Ve vlažné vodě ( cca 30-40°C ) rozmíchejte 1 balení a po 20-ti minutách aktivace můžeme připravený roztok nalít do ošetřovaného sifonu či odpadu.

Dávkování:
Obsah balení je určen pro ošetření 4 sifónů a následných odpadních větví.

Výhody používání:
- neobsahuje kyseliny či louhy a tudíž nepoškozuje potrubí
- při pravidelném používání působí preventivně
- odstraňuje nepříjemný zápach
- netoxický, šetrný k životnímu prostředí.

Skladování:
Skladujte na suchém místě do 30°C mimo dosah dětí.

Bezpečnostní pokyny:
Nevhodné zacházení může vytvořit prach. Inhalace může vyvolat alergické reakce u citlivých jedinců. Delší kontakt s kůží může způsobit drobné podráždění. Při vdechnutí odejděte ze zaprášené místnosti, při zasažení očí vypláchněte vodou, při kontaktu s kůži omyjte vodou, při požití vypláchněte ústa a krk vodou. Pokud nastane alergická reakce doporučujeme navštívit lékaře.

Balení:
100 g

Upozornění:
Při přípravě roztoku nepoužívejte kovové nádoby a předměty! Pro aktivaci přípravku je vhodné omezit používání silové chemie, kyselin a louhů.