Bioseptik přípravek do žump septiků a čistíren odpadních vod 100 g

82,00 s DPH
ks
Žďár nad Sázavou 46 ks
Havlíčkův Brod 14 ks
Tišnov 35 ks
Skuteč 13 ks
Velké Meziříčí 43 ks
Bystřice 9 ks
Mohelnice 1 ks
Nové Město 32 ks
Skladové množství na prodejnách je pouze orientační.
Ceny na prodejnách se mohou lišit od cen na e-shopu.

Bioseptik 100g - bakterie do žump, septiků a ČOV


Bioseptik přípravek do žump septiků a čistíren odpadních vod 100 gBioseptik je směsí nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů do žump, septiků a čistíren odpadních vod (ČOV), které ekologicky rozkládají organické látky (kaly). Přípravek odstraňuje nepříjemný zápach. Vytváří a udržuje přírodní proces rozkladu ve Vaši jímce. Po pravidelném používání se v septiku, žumpě nebo ČOV neusazuje tuhý odpad a obsah jímky nezapáchá! Přípravek neobsahuje žádné agresivní chemické látky - funguje na základě přírodních principů rozkladu takže žádným způsobem nepoškozuje životní prostředí.

Návod k použití:

Obsah sáčku aktivujte ve 2 litrech vlažné vody ( cca 30-40°C ) a po 20-ti minutách aplikujte přes WC nebo přímo do žumpy, septiku či ČOV.

Dávkování pro 100g balení:

1 balení je zaváděcí dávkou pro žumpu, septik o objemu 8 m3 nebo domovní čisírnu odpadních vod určenou pro 5 EO. Následuje 1/3 obsahu balení 1x měsíčně jako dávka udržovací.

Výhody používaní:

•odstraňuje nepříjemný zápach
•úspora nákladů na vyvážení a čištění jímky
•šetrnost k životnímu prostředí

Skladování:

Skladujte na suchém místě do 30°C mimo dosah dětí.

Bezpečnostní pokyny:

Nevhodné zacházení může vytvořit prach. Inhalace může vyvolat alergické reakce u citlivých jedinců. Delší kontakt s kůží může způsobit drobné podráždění. Při vdechnutí odejděte ze zaprášené místnosti, při zasažení očí vypláchněte vodou, při kontaktu s kůži omyjte vodou, při požití vypláchněte ústa a krk vodou. Pokud nastane alergická reakce doporučujeme navštívit lékaře.

Balení:

100 g

Upozornění:

Při přípravě roztoku nepoužívejte kovové nádoby a předměty! Pro aktivaci přípravku je vhodné omezit používání silové chemie, kyselin a louhů.